IŞIKLAR ÜLKESİ'NE HOŞGELDİNİZ

Yunan mitolojisinde "Işıklar Ülkesi" anlamına gelen Zakros, aslında Faralya’nın doğasıyla bir bütünlük kazanmış ve Turkuaz renkteki denizin ışıltılarını, renklerini gözler önüne sererek otelin ismini bulmasına yardımcı olmuştur.

Toplamda 32 ayrı oda dan oluşur. 15 adet Superior Suit ile birlikte Uçsuz bucaksız Turkuaz renkli Akdeniz ve Rodos adası manzaralı,konfor ve lüx ile dizayn edilmiş ,çiçek bahçelerinin içinde ,teraslarındaki hamak ta yıldızlarla uyuyup sabah kuş sesleri uyanabileceğiniz odalarımızdır.

1 adet Pasha Superior Suit, kendine ait özel serinleme havuzunda iki ayrı banyonuzda göz kamaştırıcı manzara eşliginde zakros Hotelin Pashası,

1 Şelale Deluxe Suite , kendine has tasarımı falezlerin hemen üzerin de denizin hemen üzerin de geniş balkonu ve gömme özel jakuzisi ile şelale manzarası ve eşssiz rahatlatıcı sesi ile sizler için özel hazırlanmış Balayı suitimiz.

1 adet Sultan Delluxe, otelimizin 100 metre karelik en büyük odası,çift duşlu devasa banyosu, özel terasında serinleme havuzunda doğal şelalenin sesi ile huzur bulacağınız tamamı ile tek başına müstakil suitimiz.

1 adet Jasmin Suite özel havuzu ile deniz manzarası ile keyifli unutulmaz anılar biriktereceğiniz özel tasarlanmış suit odalarımızdan.

1 adet Begonvil Taş Ev, modern tarzda dizayn edilmiş bağımsız teraslı deniz manzaralı hamaklı taş evimiz.

8 Adet Deluxe Balayı Odası (6 sı Jakuzili) ile falezlerin üzerinde minimal tarzda dizayn edilmiş denizin ve çam ormanlarının kokusunu içinizde hissedeceğiniz,kayalara vuran dalga seslerinde hayal dünyasına dalacağınız ,duş alırken güneşin batışına şahit olacağınız Özel balayı süitimiz.

4 Adet yeni hazırlanmış Modern dizayn edilmiş,teraslı Deniz manzaralı Queen Suite odalarımız da kendinizi özel hissedin.

Misafirlerine inanılmaz bir atmosfer sunan Zakros Hotel Lykia , doğa ve huzurla bütünleşen dekorasyonu ile öne çıkmaktadır. Tüm odaların deniz ve doğa manzaralı özel verandası ve hamakları vardır .Yemyeşil ormanlarla çevrili izole bir alanda yer alan Zakros Hotel Lykia’da büyük bir sonsuzluk havuzu bulunmaktadır. Havuz ve odalar, Rodos Adası ve Turkuaz deniz manzarasıyla misafirlerini büyülemektedir.

Kendinizi Maldivlerde hissedeceğiniz etrafı tüllerle çevrilmiş özel anlarınızı paylaşacağınız localarımız, uzakdoğu dan esinlenerek yapılmış huzur sessizlik doğanın sesiyle kalacağınız güneşlenme terasları, Akdenizin mavi sularına kendinizi bırakabileceğiniz 2 ayrı iskelemiz, bu bölgenin doğal şelalesine yüzüp natural suyunda islanıp efsaneye göre dilek tutağınız şelelemiz sizleri bekliyor.